Adatvédelmi szabályzat

Az adatvédelmi szabályzat jogalapja

Az adatkezelés jogalapja az információs önrendelkezési jogról és információszabadságról szóló 2011. évi CXII. törvény (a továbbiakban: Infotv.) 5. § (1) bek. a) pontja alapján az érintett hozzájárulása.

Adatkezelő

• Káposznyák Ágnes – (www.erdei-iskola.hu, www.erdeitanoda.hu)
    Cím: 2626 Nagymaros, Kóspallagi út 12552/3.
    E-mail: erdeitanoda@gmail.com
    Telefon: +309785412
  • Hegyvidéki és Alföldi Turistaházak és Ifjúsági Szállók Kereskedelmi, Szolgáltató és Vendéglátóipari Korlátolt Felelősségű Társaság
    Cím: 1137 Budapest, Szent István út 12. fsz. 10.
    Cgjszám: 01 09 196533
    Adószám: 25044375-2-41

Adatokhoz hozzáférő személyek

A regisztráció során megadott adatokhoz csak az adatkezelő és adatkezelők beosztottjai, kizárólag feladatkörükből eredő tevékenységük teljesítése érdekében, csak az ahhoz szükséges mértékig férhetnek hozzá. Személyes adatokat harmadik személynek az adatkezelők nem adnak át.

Kezelt adatok

• Név
  • Becenév
  • E-mail cím
  • Telefonszám
  • Cím
  • Számlázási adatok

Adatkezelés célja

• Hírlevél
  • Blog vélemény írás
  • Programrendelés

Adatkezelés időtartama

Az adatokat a weboldalak tárhelyszolgáltatója és az adatkezelő tárolja. A felhasználó a hírlevélről bármikor leiratkozhat, leiratkozás következtében az összes hírlevélhez szükséges személyes adatok törlődnek. A megrendeléssel megadott adatok (megrendelőlap) a program lebonyolítása után megsemmisítésre kerülnek. A felhasználók bármikor kérhetik adataik módosítását, törlését az adatkezelő elérhetőségein.

Tárhelyszolgáltató adatai

Cégnév: Tárhelypark Kft.
Iroda címe: 1115 Budapest, Keveháza u. 3.
Adószám: 23289903-2-13
Cégjegyzékszám: 13-09-145888

szerzői jogok

A www.erdeitanoda.hu, www.erdei-iskola.hu weboldalak és azon található adatok, média fájlok (kép, videó, grafikai anyagok) és minden szöveges tartalom szerzői jogi védelem alatt áll, azokat részben vagy egészben lemásolni, terjeszteni Káposznyák Ágnes domain tulajdonos előzetes beleegyezése nélkül tilos. A jogosulatlan felhasználás jogszabályba ütközik!

Az adatkezelés elfogadása

A felhasználó a weboldalon való regisztrációval, a hírlevélre való feliratkozás során vagy a megrendelőlap kitöltésével elfogadja a jelen adatkezelési szabályzatot.

A mai internetes világban már minden jelentős weboldal használ cookie-kat. A cookie betű és szám karakterekből álló kisméretű fájl, amit a felhasználó eszközén egy adott mappában helyez el  a felhasználó böngészője. Erre azért van szükség, hogy a böngészés gyorsabb, kényelmesebb lehessen (pl. bejelentkezési adatok megjegyzése, nyelvválasztás megjegyzése, helyadatok mentése, böngészési szokások mentése, statisztikai adatok mentése). A cooki-k személyes adatokhoz nem férnek hozzá így nem is tárolnak ilyen jellegű adatokat. Cookie-k fajtái amiket használunk: HTTP cookie, Session cookie, viselkedés figyelő cookie. A cookie-k törlését, kezelését böngészőktől függően eltérően lehetséges: pl a Google chrome-ban így (link).